| Alexinho007 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu Ucraina?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

In principiu nu se intampla mai nimic. Mai mor cativa nevinovati, se fac niste monumente in amintirea lor, intra Ucraina in NATO, vin americanii sa ii "ajute", ca urmare a conflictului din Ucraina, toti gigantii din energie vor marii preturile ( pe care noi populatia le vom suporta), cresc investitile in zona industriei de armament ( ca deh la naiba, vine mama rusie peste noi si ne impunge in dos), nimeni nu mai comenteaza nimic in legatura cu faptul ca nu sunt bani pentru sanatate si educatie, dar vom cumpara tancuri si avioane de la americani, si alea la mana a 14-a, vechiturile lor

In rest toate bune si frumoase, baietii destepti castiga, prostimea plateste, nevinovatii mor impuscati in "revolutie" si totul e conform planului happy

4 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Aici nu e vorba de valoare si ucrainienii nu vor unirea cu rusii.

| ionutalex13 a răspuns:

O sa se termine conflictul in curand.nu o sa se schimbe nimic

| Mario502 a răspuns:

Se va alia cu Rusia peste vreo 4 luni si rusii vor face Ucraina asa cum a fost odata.CRED.

| vasiok127 a răspuns:

Da Mario502 are dreptate, Russia va deveni un Imperiu cum era mai inainte pe vremea sovieticilor, chiar si oameni ucraineni doresc alianta Russie cu Ukraina si asa va fi, si nimeni nu va opri acest moment nici UE si nici SUA, fiindca nu au valoare.
Pacat numai ca sunt si victime ale conflictelor separatistilor, dar se va calma totul curind!