| mihaela20 a întrebat:

Ce credeti gigi becali mai intra in arest

10 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cred ca si daca il intrebi pe Dumnezeu, il pui un pic pe ganduri. Pe de o parte, cauza pentru care a intrat la "mititica" nu necesita punerea lui in arest, pe de alta parte, este posibil sa aiba atatea "bube-n cap" incat tot Parchetul General sa nu le dea de cap. Asa ca e extrem de greu sa te pronunti, sa faci previziuni.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca nu da cu banii in campaniile electorale......sigur intra.

| borsec a răspuns:

La cati bani a dat ca sa il lase liber...

cami
| cami a răspuns:

Nu, dar ia sa-l consideram un cetatean normal, caruia i se fura masina de sub nas... ce faci?+ ca mai ai si bogyguarzii langa tine.automat ii pui sa-i tabaceasca pe aia care-ti fura masina...eu cred ca este un pic cam nedrept. a facut ce ar fi facut fiecare.
Eu sper sa nu mai intre... fapta lui nu se compara cu cea a lui Penescu...

| mihaela_5361 a răspuns:

Acum ca a devenit antrenor la Steaua? Cine indrazneste sa-i curme visul? Nu cred ca o sa apucam ziua aia!

| DenissaDeea a răspuns:

Nu cred! dar e posibil o sucire din partea procurorilior.

| anonim a răspuns:

Si pe noi ne preocupa foarte mult aceasta tema. efectiv nu putem sa dormim noaptea. daca cumva afli, da-ne si noua de stire.laughing

| moonY a răspuns:

: )))))))))))))))))))))))))))))))
scuza'ma, am citit "gigi becali mai intra pe acest site" si vroiam sa-ti raspund.insa acum vad ca alta era intrebarea.

| crookedsight a răspuns:

La cât de penal e, merită big grin

| RamonaMn a răspuns:

Nooooo oh go on

ce fac oile fara el? sad