| RoDanny a întrebat:

Ce inseamna pește, adica ca omul este pește, ca am auzit la niste prieteni "Stiai ca X e pește? "
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Faci misto sau vorbesti serios? Peste la noi, P.I.M.P la americani. Pestele e baiatul care are fetitele alea la care se duc barbatii si dau niste bani pentru anumite favoruri de natura sexuala.
Tu crezi ca fetele alea lucreaza singure? Au un peste ce le tine socoteala la incasari, le mai si bate, dar le si protejeaza.
P.S "...adica ca..."la toaleta ca ca.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sau poate s-a referit la zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea persoana care trimite femeile la produs. Apoi le ia banii. Uni castiga destul de bine din asta. Dar nu incurajez. E penal.