| Elizu a întrebat:

Ce inseamna R - ul acela incercuit de langa sigla brandului hainelor?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Acel ''R'' incercuit de langa sigla brandului hainelor inseamna ca e marca inregistrata(produsul e original).

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Marca inregistrata, practic nu prea are de a face cu produsul in sine, ci atrage atentia ca acea marca nu poate fi folosita de altcineva. Chiar si o chinezarie poate fi comercializata sub o astfel de marca, atata timp cat producatorul si-a inregistrat-o.

| mgtow a răspuns:

Marca inregistrata (nu e chinezarie ci original).

| EuAli a răspuns:

Rights registered cred