| Bobby711 a întrebat:

Ce-mi trebuie si unde trebuie sa merg ca sa-mi fac viza de flotant in Brasov?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Viza de resedinta se obtine de la Directia judeteana de Evidenta a Persoanelor din Brasov, gasesti adresa pe internet.
Iti trebuie doar actul de identitate si contractul de inchiriere vizat de administratia financiara.

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru viza de flotant ai nevoie de un contract de inchiriere facut cu proprietarul sau o persoana care te primeste in domiciliul sau + cartea de identitate.