Întrebare recomandată | SmartBrain a întrebat:

Ce opțiuni am pentru a dona cei 2% din impozitul pe venit? Voi unde ați donat? Care e cea mai bună opțiune?

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari

Si eu o parere, ca tot e gratis.
Fundatia pentru SMURD. E o fundatie care doneaza echipament medical centrelor smurd.
Anul trecut au laut avion, au mai deschis centre, asigura tot ce e necesar.
Sunt multe initiative frumoase si ONG care merita sprijinite, dar astia chair salveaza vieti.

My 2 cents, cheers

| Preafericitul555 a răspuns:

Armata, sanatate! big grin

| tzutzcCool a răspuns:

FUNDAȚIA SALVAȚI COPIII. :3 http://www.salvaticopiii.ro/

| dinumariiia9ir a răspuns:

La o scoala

| tamarabelieber a răspuns:

Recomand sa găsești un caz trist, poate in orașul tau.

| SmartBrain explică:

Foarte interesantă asociația. De unde sunt Misiunea Speranță pentru România?