Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Hai sa fim oameni seriosi, tu consideri reale acele sondaje?
Este adevarat ca n-as vota cu nici unul dintre cei de la sondaj, dar cel mai putin cu DD. Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Domnule Ioandelasal, aveti tot respectul meu! si cum se zice pe la mine prin oltenia cand cineva face cinste cu 2-3 butoaie de zaibar... Sa traiasca sa mai dea! laughing)))))

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Tocmai ca Dan Diaconescu nu da nimic la nimeni. La munca.
Aa da USL ul da de toate, dar cine ii ia in seama?
Dan Diaconescu cel putin 60 70%

| Ioandelasal a răspuns (pentru SaveTheNature):

Ai vazut care a fost realitatea? Am avut dreptate ori nu?

| SaveTheNature explică (pentru Ioandelasal):

Ai avut dreptate. Sa vedem ce face mafie USL -insa. Absolut, orice varianta era mai buna decat fostii guvernanti care au distrus tara pana in 2004.
Jenant sa votezi din nou PSD -ul cand toti ne-am chinuit atat de mult sa-i dam jos. Altii frate! Avem PRM, PP DD, Ecologistii, orice dar nu iar pe aia..Ca au deja ghearele infinse in noi pe jumatate, acum si l-eau infins de tot, deacum mai dureaza 50 de ani sa scapam de mafie.