| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de ITM? Isi fac treaba atunci cand au angajatii probleme?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate cunosc eu, de regula, isi fac treaba si rezolva problemele cu care sunt sesizati. Sigur ca mai sunt unele situatii cand nu o fac tocmai prompt sau corect, dar acestea sunt exceptii si cred ca putine.

| mgtow a răspuns:

Sant cei mai fericiti aia de la ITM pentru ca baga amenzi pentru a plati guvernul Romaniei, acolo se duc multi bani din taxele neplatite de angajatori si in ultimul rand incearca sa dea salariile la oamenii nevinovati.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da și nu. De la caz la caz.