| Anomim2025 a întrebat:

Ce parere aveti de sefii care concediaza angajatii foarte lingusitori?

Răspuns Câştigător
| Harley18 a răspuns:

Foarte bine, toti angajatii sunt egali in drepturi.
Angajatii lingusitori urmaresc sa faca si ei pe sefii asa ca out. laughing

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dar ce parere mai aveti de sefii lingusitori care se dau pe langa tipele casatorite?

Sunt cazuri si cazuri in lume, e foarte bine ca-i concediaza pe cei foarte lingusitori/

| Lioana a răspuns:

Că acelor șefi nu le plac oamenii falși și ca apreciază adevăratele valori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pățit-o?

| fyndtnydt7u a răspuns:

Eu zic că sunt fac o decizie bună. Până la urmă toți de la serviciu sunt oameni, merită aceeași abordare, doar stilul vocabularului se modifică (dumneavoastră). Mie mi se par niște nesimțiți șefii care se cred superiori celorlalți doar pentru că au un rang mai mare.