| alexa30 a întrebat:

Ce parere aveti despre extensii se merita?

Răspuns Câştigător
| jinx a răspuns:

Sincer intr-un fel merita si altu nu arata bine dar dauneaza rau parului crede-ma ca e mai bine cu parul tau natural decat cu plastic in cap

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
da, dupa parerea mea da se merita.
sunt folositoare pentru a da un aspect mai placut si mai lung al parului.

| AT a răspuns:

Eu cred ca da. se merita... (parerea mea)

| Hathor a răspuns:

Tu ce crezi? Se merita chiar mult...

| WatchYourBack a răspuns:

Eu zic ca NU se merita. Am o colega care a dat foarte multi bani pe ele. Ce-i drept, arata destul de bine, dar sunt foarte greu de intretinut si se strica repede.

Nu stiu, asta e parerea mea.

| campanario a răspuns:

Salut. Desigur. Si dupa aceea daca ajungi ca Naomi Campbell sa nu spui ca nu ti'a zis nimeni. Uite : http://news.keteke.com/......lva/2010/. Nu se merita.Mai ine ingrijeste'ti parul cu atentie si o sa fii mult mai multumita :*

| Sweety_5674 a răspuns:

Eu cred ca nu...chiar daca ai parul scurt sau mediu mai bine asteapta sa-ti creasca dar sa fie sanatos si frumoshee hee si eu vroiam extensii la un moment dat dar in ultimul timp mi-am prins parul si chiar mi-a crescut, oricum bafta Bye!:*