| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Ce partid ați vrea sa iasă după alegerile din luna mai? Cu cine țineți? Sper sa nu fiți cu PSD-ul fiindcă sunt niște hoți.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cel mai important este ca PSD sa nu câștige, eu as vota alternative für deutschland

45 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Pentru ca la noi toate partidele politice sunt puse pe furat si niciunul nu face nimic pentru dezvoltarea Romaniei, eu as vrea sa fie cum e in Islanda: fara niciun partid politic!

Răspuns utilizator avertizat
| andiceasu95 a răspuns:

Cu nimeni, toate partidele sunt hoti

| Anonimatius a răspuns:

Eu votez cu PNL-ul

| gabicoo a răspuns:

Dar tu ce crezi că cei de la PNL(PDL) sunt niște sfinți?
Sper că nu ai uitat guvernarea Boc și ce a însemnat ciuma portocalie pentru noi toți.

| alinsentinel a răspuns:

As prefera Meritocratie!

| minrest a răspuns:

Vezi ca in mai se voteaza parlamentul European, nu se schimba parlamentul nostru. Tin cu USR, sper sa ia suficiente voturi in 2020 ca sa poate guverna in coalitie cu PNL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez psd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, sa iasa unde?laughing

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

În zilele noastre sa spui ca un politician e hot sincer e sinonim?
Toți sunt niște nemernici
As zice Pro Romania dar nici în ăștia nu as avea mare incredere
Usr Plus în niciun caz, am văzut guvernarea Cioloș...
PNL nici atât... Sunt de dreapta(trag doar pentru patroni)

| aXy99 a răspuns (pentru Maryan_Voicu_1993):

Pro Romania = PSD fara Dragnea.
USR+Plus de ce nu? Ce a facut Ciolos in alea cateva luni, n-a facut psd-ul in ani de zile.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

D
E

C
E

?

| aXy99 a răspuns:

Voi vota cu USR+PLUS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Că asa vreau?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Maryan_Voicu_1993):

Ce ai văzut la guvernarea Cioloș? La ce te așteptai de la un guvern tehnocrat în câteva luni de zile fără sprijinul parlamentului?

| AC4S4 a răspuns (pentru crud):

Https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_political_parties_in_Iceland
Lista asta cu partide politice din Islanda e doar fictiva?

La comentat si aratat cu degetul sunteti buni cu totii. Cand va exprimati ideile, se vede cat de bine informati sunteti.
Daca mergi pe strada si ii intrebi pe tineri cu cine voteaza: "Cu nimeni, toti sunt hoti!". Daca le spui sa-ti enumere niste partide politice care candideaza, mai mult de 3 n-o sa ghiceasca majoritatea. Cum sa spui ca sunt hoti toti cand nici nu stii cine candideaza? Pentru ca sunt buni doar la criticat si aratat cu degetul, la informare sunt codasi.

| AC4S4 a răspuns:

Pe pozitia 1 mi-as dori sa vad PNL-ul, din toate partidele care candideaza.

| Thecurious a răspuns (pentru RAY):

Vor castiga social-democratii.

| aXy99 a răspuns (pentru Thecurious):

Vor castiga cativa ani de inchisoare cu executare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Mă, dar le știi pe toate...

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai aceeasi impresie despre tine in mod neironic.

Vei vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Eu am impresia că nu poate nimeni să știe chestiile astea, sigur nu tu...

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti fii 100% sigur in legatura cu nimic, dar asta nu inseamna ca nu poti fii 1% si sa ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

In legatura cu ce? arunci puscarie in stanga si in dreapta din ce vad eulaughing)
2. fi nu fii

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii nu fi laughing
Nu arunc eu pe nimeni, dar un infractor condamnat definitiv (si in curand irevocabil) va ajunge la inchisoare. Nu e primul, nici ultimul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Eu mizez că pe 19 CCR admite conflictul, după vine vacanța judecătorească, începe prin septembrie procesul la fond și pâna la definitiv ajunge la prescripție.

păi verbul e 'a fii''? :-s

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu c-am scris gresit, dar din felul in care m-ai corectat rezulta altceva laughing

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e singurul dosar al lui Liviu. Mai sunt destule pe bandawinking
Asta e cel mai inofensiv.

| crud a răspuns (pentru AC4S4):

Uite, incearca sa te informezi si tu, mai ales despre lucrurile despre care Europa nu vrea sa vorbeasca. https://viitorulesteverde.wordpress.com/......a-globala/
In ceea ce priveste partidele politice din Romania, in atatia ani nu a demonstrat niciunul ca face ceva bun pentru Romania. In fata se bestelesc, in culise fac afaceri impreuna; de aia li se zice hoti. Sau SI de aia li se zice hoti. Iar tu, cu oricine ai simpatiza, nu poti demonstra ca vreun partid s-a remarcat prin demnitate. Mereu am fost pusi in situatia de a alege dintre doua rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Care destule? e singurul trimis în judecată rolling on the floor