| Gass93sv a întrebat:

Ce sa mai zici, am castigat taxa auto inapoi si nu stiu daca o mai iau toata inapoi, am bagat dosaru sa-mi dea banii cu o saptamana inainte sa apara legea asta ca iti da in 5 ani inapoi, oare ii iau pe toti odata? Api nu ar fi normal sa poti sa si platesti in 5 ani taxa auto la o masina happy rolling on the floor happy.

1 răspuns:
| Aalyn91 a răspuns:

Eu iti spun ceva de exemplu poate tu ai un audi cu motor de 2000 taxa este aprox. 2000 de eur sau mai multe conteaza anul si noxele deci daca tu ai platit de ex pe audili tau 2000 de eur o sa ii iei dupa ce astepti cateva luni sau ani.Iar daca vrei sa o vinzi cumparatorul cand o sa vrea sa o inmatriculeze va plati la taxa auto cat ai luat tu cand ai retras-o si nu prea o sai conviie ca o sa stea cu ea in ograda sau daca are bani sa o plateasca. Sper ca ti-am fost de ajutor.