| Declopogiani a întrebat:

Ce se întâmplă dacă îți exprimi organele genitale în public? Eu am făcut asta la școală, de asta întreb.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla ca, daca esti elev in acea scoala, poti fi sanctionat disciplinar.
De asemenea poti fi amendat in baza L.61/1991, daca scoala instiinteaza politia.

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca iti exprimi? In ce sens? Sau vrei sa sa spui ca le arati.
La scoala, de regula masuri disciplinare.
Inafara scolii poti fi retinut, daca ai peste 14 ani si judecat si condamnat conform art.375 din Codul penal.
Daca esti judecat, poti primi (parintii) amenda penala sau bgat la scoala de corectie.
Eu am expus partea cea mai grava, dar cea mai buna, in situatia ta, scaderea notei la purtare.