| cosmin23a a întrebat:

Ce se intampla daca pun melodii pe contul meu de youtube care nu imi apartin? daca scriu ca nu am drepturi de autor pentru melodie si spun cui ii apartine se intampla ceva? mi se sterge contul?

2 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Ai prezentat o intrebare si solutia. Daca postezi continut audio-vizual la care nu detii drepturile de autor, un disclaimer (unde spui explicit ca nu detii drepturile si cine le detine) te scapa de orice fel de problema. Sper ca raspunsul meu sa fie ceea ce cautai. Bafta

| Iamnotme a răspuns:

Nu ti se va sterge contul daca scrii ca nu ai drepturi de autor si piesa nu iti apartine happy