| Buresbista123 a întrebat:

Ce site uri de joburi cu munca in strainatate stiti,ma refer la site uri care te pun direct in legatura cu angajatorul,deci nu tjobs sau jobalert, ceva gen eures de ex?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru siguranța ta, mergi la I.T.M. pentru a vedea locurile de muncă pentru străinătate.
Pa, pa.

| doctorandus a răspuns:

Http://www.nationalevacaturebank.nl/
http://www.monsterboard.nl/

Atentie ca si strainii pot da tepe. In general, in tarile cu restrictii trebuie sa incerci dupa 1 ianuarie 2014 sau in preajma Craciunului 2013.