| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca mi-am pierdut buletinul?

Răspuns Câştigător
| unuzero a răspuns:

Sandra, poate te au placut pe tine si te au iertatwinking

9 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Mergi la Politie si declara-l pierdut. Asta e primul pas. Apoi stiu ca ar trebui sa dai la ziar ca e pierdut si ca il declari nul. O sa ti se spuna la politie ce ai de facut.

| unuzero a răspuns:

Si dupa toate astea parca plateai si o amenda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce trebuie sa fac daca mi s-a furat buletinul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam in cat timp iti da buletinul si cat costa?

| sandi a răspuns:

Te duci la politie, completezi un formular prin care il declari pierdut si apoi completezi un alt formular si-ti depui actele pentru unul nou happy E simplu

| sandi a răspuns:

E poveste asta cu amenda. Mi-am pierdut buletinul acum cateva luni si l-am facut din nou fara sa platesc vreo amenda.

| sandi a răspuns:

Din pacate, nu s-a mers pe ochi frumosi, altfel nu ma mai uitau la coada. Nu se plateste amenda.

| erasmus a răspuns:

Si cam in cat timp ti au facut altul sandra?

| Didiș a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la politie normal...il declari pierdut.