| adinutza_7428 a întrebat:

Ce v-ar face sa va convertiti la islam?
http://www.unica.ro/detalii/articole/femei-europa-islam- 7636.html

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

As trece la islam daca cineva care prin convingerile lui religioase m-ar covinge ca acest pas din viata mea ar fi un lucru bun.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nimic in lume.Sunt bucuros ca m-am documentat si am aflat ca trebuie sa ma feresc de acea religie si sa cred cu tarie in crestinism, am aflat tocmai din spusele Mantuitorului lumii, Iisus Hristos.

| Ana a răspuns:

Nimic

| Saleem a răspuns:

@AlanTigergerid tu nu stii ce spui cand spui ca trebuie sa te feresti de acea religie.eu sunt musulman si cred si in iisus.
nu mai spune prostii, mai bine abtine-te de la comentarii aiurea decat sa te vada lumea ca fiind un subdezvoltat intelectual(ca sa nu zic altceva)
Musulmanii si cu crestinii au fost prieteni de secole(de fapt si cu evreii pana in 1948).