| Andreeajuliah a întrebat:

Cine credeti ca va iesi presedinte?

18 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Ponta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa speram ca Iohannis

| CinevaNou a răspuns:

Parca vad ca iese asta :)) http://www.youtube.com/watch?v=cEjH6vGTXxM

| Eduard619 a răspuns:

Elena Udrea=Basescu deci nu cred ca va fi votata.
Victor Ponta:pe care il sustin si are cele mai mari sanse prin urmare cred ca el va iesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedinte va iesi ramon2473.Asta fura tot ce a mai ramas si da la saraci.E un fel de haiduc.
Lasand gluma deoparte nici nu ma intereseaza cine mai iese presedinte.Nu mi am incredere in nimeni.

| Țoglă a răspuns:

Klaus Iohannis, normal

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Poanta sau iohannis

| Rebecca123 a răspuns:

Oricine in afara de Ponta sper eu. Daca este impotriva lui Basescu, nu inseamna ca va fi un presedinte bun.El vrea doar sa ii faca in ciuda lui Basescu daca va castiga si sa se foloseasca de bani si nu vom mai iesi din criza in veci.Iar spre deosebire de alti candidati, Ponta a influentat niste batrani ajutandu-i cu alimente sau bani doar ca sa il voteze a dat si la stiri.Si Elena Udrea, are niste idei destul de bune.A fost invitata intr-o seara la WOW biz si este constienta de ce are nevoie tara, de incompetentii gen Basescu care au dus tara la sapa de lemn. Daca va castiga ea si va pune in aplicare ideile alea, poate poate in viitorul apropiat vom iesi si noi din criza dar ar fi un miracol.Parca tare imi e ca va castiga Ponta ca pe batrani a reusit sa ii influenteze deja cu vorbe goale.

| Ghostplayer a răspuns:

Klaus Iohannis

| ℓσяєภยş a răspuns:

Ponta

| MunteanuIoan a răspuns:

Klaus Iohannis

| Anonimus1110 a răspuns:

Elena udrea rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing happy

| Anonimus1110 a răspuns:

*Udrea

| GirllAnonymous a răspuns:

Atata timp cat votul romanilor se vinde pe o punga de faina si un pix, Ponta urmeaza sa fie presedinte.

| Menda a răspuns:

Cine mituieste cei mai multi cetateni, probabil.

| Grek_Dumitru_1997 a răspuns:

Daca o sa iasa Ponta toti baroni (hotii) arestati din PSD si nu numai vor fi eliberatii dar daca iese Iohanis ar putea sa fie bine find ca nemti sunt niste oameni foarte calculatii sper ca ati vazut in Sibiu ce oras frumos si intretinut e toate cladirile de patrimoniu sunt reabilitate. Funda?

| alexxandratcbbs a răspuns:

Eu "_"