| qwerty_6720 a întrebat:

Credeti ca v-a iesi tot Basescu presedinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai,am scapat de el.Are prea multe mandate, numai poate candida, am scapa de el, poate scapam si de criza.Numai bine wave

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Este greu de crezut ca romanii il vor mai vota incaodata! Daca era mai aproape de Romani asa cum a promis la inceput probabil mai avea sanse dar asa nici o sansa mai ales cu minipularea asta a Usl! ului. Nu mi vine sa cred cat de usor ne lasam pacaliti inca de niste politicieni care ne promit si atat. in rest apa de ploaie. Probabil la mintea usl ului tot Basescu e de vina de calicula asta. laughingDar ne meritam politicenii care i avem pentru ca inca suntem foarte usor de manipulat si punem foarte usor..boutul la tot felul de promisiuni din partea politicienilor. nostri. PaCat!

| Polaris a răspuns:

Păi normal, doar 3 mandate sunt perfect legale, nu? :derp:

| KiduuTaw a răspuns:

NU! Dupa cate a facut. Nu mai are nici o sansa sa mai iasa presedinte.

| allynNa20 a răspuns:

Nu cred.La cat de revoltati sunt oamenii...A promis mult si ne-a dezamagit.

| Suteu_Darius-Andrei_1987 a răspuns:

Nu are sanse.