| TudorFox a întrebat:

Cine credeti ca va iesi acum presedinte?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acum n-o sa iasa nimeni, o sa-i aflam doar pe cei doi calificati in turul 2, unul fiind actualul presedinte si, cred eu, celalalt o sa fie Dancila sau Barna.

| mgtow a răspuns:

Daca iese danciloaia vina apartine romaniilor pentru ca nu ies la vot si lasa pensionarii aia fraieriti de psd sai voteze, o sa rad de toti romanii daca iese dancila pentru ca va meritati soarta. Francezii inchid drumuri, imobilizeaza camioane arunca cu namol in parlament cu tractoare sticle cu coctel molotov dau foc la masini de politie si au schimbat situatia in mai bine dar romanii fac caca pe ei nu-s in stare de nimic

| katy a răspuns:

Iohannis sau Barnea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum nimeni
In turul 2 Iohannis

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nimeni. O sa vedem in tura a doua. Cel mai important e sa nu treaca Cumpanasu de 3 procente si vaca de "he he" sa stea in grija ma-si acasa!

| Frank51 a răspuns:

Iohannis. Problema este ca Dancila are sanse mari sa intre in turul 2 si este strigator la cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unchiul sper

| Florin9Florin9 a răspuns:

Iohannis va câștiga acum (dar nu cu peste 50%) iar în turul doi va ieși președinte.

| Ciprian2019 a răspuns:

Cred ca domnul de pe primul loc aici https://www.libertatea.ro/......-1-2796906