| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai crede ca tiganii ar trebui exterminati? (Only Whites)

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu cred ca ar trebui exterminati tampitii. Ce zici, te bagi?

| Arthur a răspuns:

Ţiganii ( în mare parte ) sunt adevăraţi viruşi pentru care ar trebui găsită o carantină bine locată.
Sunt adevăraţi paraziţi ai societăţii pentru a cărei decontaminare nu pot să fiu de acord cu soluţii radicale din motive legate de religie şi civilizaţie.
Unii dintre copii de ţigani cred că au o şansă prin cultură, unii dintre cei mai în vârstă obişnuiţi cu munca ( din ramura lingurarilor, lăutarii şi cei aşa zis romanizaţi, care nu au legătură cu restul etniei ) de asemenea, dar pentru restul, cu părere de rău ar trebui luate măsurile necesare.
Aici în Timişoara mafia ţigănească, pe lângă faptul că a pus mâna pe multe clădiri din centrul oraşului prin aşa zisa retrocedare, au datornici ( prin camătă şi aşa zisa taxă de protecţie ) în mediul înnalt de afaceri.
Societatea occidentală a picat ( inducând acest lucru şi nouă ca naţiune ) dintr-o extremă în cealaltă ţinând de această problemă ca o dorinţă de a-şi răscumpăra păcatele.
Tineretul din Europa nu mai vrea să înghită şi această moştenire, tocmai şi din această cauză extrema dreaptă are noi şi mulţi adepţi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie educați!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

Cit i-a mai plins toata Europa inainte de 90 pentru atrocitatile suferite in timpul razboiului si cit s-a saturat pe vomitatelea de ei.

Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie educati! Pentru asta insa, statul roman se pare ca nu are resurse...sau nu e interesat!

| IMC90 a răspuns:

Tiganii se scrie cu 2 de i.

Cine mai crede ca analfabetii ar trebui exterminati?

| Omulrational a răspuns:

Parerea mea e sa nu se mai confunde aceasta etnie cu ROMANIA, ei nu au nici o legatura cu ROMANIA, pentru ca la televizor toti infractorii tigani sunt numiti romani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt pentru!

| VonStauffenberg a răspuns:

Ar trebui exterminati sau mutati in lagare, pusi la munca fortata, lagare de reeducare.ar trebui sa ajunga la conducere un conducator care sa nu se teama de nimic si de nimeni pentru ca in zilele noastre ei au mai multe drrepturi ca noi laughing.si vor fi si alti care ni se vor alatura pentru ca tigani astia sunt o problema si ar trebui rezolvatastraight face.is cam sceptic ca va fi vreodata la conducere un reich

| Andreei555555 a răspuns:

Eu 100%. Unii idioti spun ca trebuie educați, insa sa educi un tigan este ca si cum ai încerca sa înveți o pisica sa meargă in doua labe.

| publik a răspuns:

Cunosc sentimentul.
Iti dau dreptate.