| catallin27 a întrebat:

Cine stie ce pedepse primesc profesorii care fac pregatire cu elevii de la clasa?

Răspuns Câştigător
| Alec a răspuns:

Mai stie el ce stie, s-a dat acum o lege cum ca nu ai voie sa pregatesti copiii in afara programului scolar contra cost. Nu stiu exact cum e dar m-as bucura sa fie adevarat.

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu primesc nicio pendepsa! nu este scris niciunde ca nu ai voie sa pregatesti elevi de la clasa in particular.

| BiuL a răspuns:

Ce infractiune e aia sa pregatesti elevii de la clasa? Nu au ce pedeapsa sa primeasca.

| Miranda29 a răspuns:

Nu cred ca primesc pedepse...pe vremea mea asa era :o acum ma rog eu am terminat liceul de cativa ani dar s-ar putea sa fie penalizati la salariu.