| tuGatita a întrebat:

Profesorii care fac pregatire dupa ore (la scoala cu toata clasa) cu elevii de a 12 a pentru bac, sunt platiti pentru acele ore? sunt curioasa taree

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, nu sunt platiti! happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu sunt platiti..stau pentru a va ajuta pe voi sa luati Bacul.

| Rayzzor a răspuns:

Nu sunt platiti in plus.

| beniamin1994 a răspuns:

Depinde de profesori! si dupa cum ai zis dupa ore cred ca sunt platiti! indiferent ca e toata clasa ca e un elev! nu cred sa fie vreun profesor asa bun!

| andhrey a răspuns:

Nu mai fi tu asa curioasa!

| LNK a răspuns (pentru andhrey):

Te deranjeaza in vreun fel? raised eyebrows

| tuGatita explică (pentru andhrey):

Daca nu ai un raspuns nu te baga in seama!

| andhrey a răspuns (pentru LNK):

Da ma deranjeaza...ea in loc sa multumeasca ca se face pregatire sa ia tot prostul bacul mai pune si intrebari!

| tuGatita explică (pentru andhrey):

Ok..deci tu cred ca habar nu ai ce e cu tine. ce dracu te bagi in seama? faci tu pregatire ca sa te doara capu de intrebarile altora? nu stii nu raspunzi! scurt! sau esti asa greu de cap sa nu pricepi? aa..si pentru stiinta ta, multi profesori fac pregatirea "cu toata clasa" doar pentru 4-5 elevi. nu stii, nu vorbi, asa pe viitor!