| Vladdy112 a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de facebool si mi-a recunosct intr-un mesaj ca el a fost. Daca il denunt la politie poate pati ceva? PS: Ma enerveaza la culme persoana aceea. Scuze categoria

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu. Dar o să păţeşti tu ceva. Vor râde de tine şi îţi vor da un şut în fund afară pe poartă.

| T0T a răspuns:

Nu are ce face politia. Cum anume ti l-a spart? Poate ai fost tu fraier si i-ai dat parola.

| Wøodenpints a răspuns:

Bineînțeles. Scrie chiar și în codul penal că pentru spartul conturilor de facebook se ia între 3 și 5 ani de închisoare.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu cred ca ii pot face ceva, in primul rand e putina munca sa pentru a arata ca l-a spart el si ce rau a facut? Violarea intimitatii sau ce?