| FanMedical a întrebat:

Cluj-Napoca este un oraş mai liniştit decât Timişoara?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai in TM centrul istoric e invadat de ciori. Ciori de-alea bipede. S-a mai scris prin presa, dar nu suficient. Clujul e un oras mult mai ok din punctul asta de vedere. Care punct de vedere mi se pare esential. Nu de alta, dar in centrul Tm nu e plin de stomatologi si avocati de etnie roma, ca daca ar fi asa, jos palaria.

| LoredanaS19 a răspuns:

Cu siguranţă da.

| MedRex a răspuns:

Depinde pe unde te plimbi/locuiesti. Sau in ce perioada treci prin respectivul oras. Cand studentii se imprastie din oras vara, Timisoara parca e mai populata, insa cred ca Clujul e mai mare si mai putin linistit. Acum, parerile difera.