| Ferdinand14 a întrebat:

Considerati ca democratia(capitalismul) ca mod de guvernare si ca regim politic a fost eficienta in statul nostru? Care regim politic il considerati eficient?

1 răspuns:
| bogdancatalin357 a răspuns:

Consider ca acum comunismul e singurul mediu politic care sa ne poata scoata din rahat, ceva gen china. evident democratia ni s-a urcat la cap cum spune zicala. parintii mei si tot felul de oameni spun ca au boierit pe vremea comunismului happy