| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că America (Statele Unite)este cea mai grozava națiune,cea mai faina și dezvoltată tara? As compara-o cu Imperiul Roman de pe timpuri la putere, influenta și dezvoltare.America e un Imperiu Roman modern.Ce credeți despre America voi?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

America este cea mai puternica economie din lume, insa aici sunt numai negrii si mexicani violenti, foarte multe crime, mafii, in opinia mea Canada este de 1000 de ori mai buna.

| DonEduardo a răspuns:

Una foarte proasta. Americanii sunt lacomi si egoisti.

| Antisistem11 a răspuns:

Da având în vedere că are baze militare peste tot in lume. este un imperiu.