| Andreeasps a întrebat:

Credeti ca merita Donald Trump sa castige alegerile?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sa i-se dea vant pe empire state building.

| Rizard80 a răspuns:

Pe mine nu prea ma intereseaza din moment ce nu o sa il suport ca conducator happyMai mult o sa imi fie mila de americani dacat de mine pentru ca nu o sa ma afecteze DIRECT.
Nu cred ca prea are sanse in fata lui Hillary Clinton.
Cat despre el No commenthappy deja s-a zis de el cam tot ce se poate zicelaughing)

| PedoBarbie a răspuns:

Nu îmi pasă pentru că eu nu trăiesc în Statele Unite Ale Americii.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca merita, are deja faima si multi bani.Sa lase si pe altii si in plus conducerea unui stat atat de important nu e ca in afaceri.(el e afacerist)deci ar trebui sa lase pe cineva competent, poate chiar din nou Obama sau G.W. Bush.