| RainmakerX a întrebat:

Clinton sau Trump?

Care dintre ei credeti ca o sa castige alegerile si de ce?
Nu vreau sondaje luate de pe internet... doar pareri personale.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Am 'belit-o' daca iese Trump, dar rau de tot. Ala baga omenirea in razboi, la cat de rasist este si este un extremist prea fanatic si psihopat. Mai bine Clinton, chiar daca si aia are putin din Trump!

20 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Sper sa castige Clinton. Desi,, reclama'' asta este foarte convingatoare :)) https://www.youtube.com/watch?v=ZbM6WbUw7Bs

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie nu imi place de nici unul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Clinton, pentru ca asa vrea masoneria.

| syd2 a răspuns:

TRUMP forever.

| deeeaqq a răspuns:

Clinton.
Pentru că-şi permite.
Şi ăla e mai bătrân.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu zic ca Clinton ar fi mai potrivita pentru presedintia Americii decat Trump si de aceea sigur o sa castige.
Nu stiu prea multe despre ei banuiesc si eu care ar putea fi, nu prea ma uit la stiri.

| UnBroken2016 a răspuns:

Simplu. O sa castige Clinton pentru ca are vagin. Trump o sa piarda pentru ca e mai terminat ca ea si pentru ca are penis.

| syd a răspuns:

Tuck frump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trump castiga
pentru ca isis
si spaga
si chestii
si da
clar trump. (is 90% sigur)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clinton...ba nu, Trump! Sau..hmm thinking
Ia stai..cine-s aia? =]]

| SpeedPrimer a răspuns:

Donald Trump pentru ca te face sa te gandest la McDonald's si pentru ca are lanterna

| alexia29 a răspuns:

Clinton (prefer)

| DasKönigreichPreußen a răspuns:

Trump ftw

| Drimmero a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Abia astept sa si-o ia in bot Trump cu tot cu masele de oameni pe care-i cumpara ca sa-l voteze, bwuahahahahaha

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Drimmero):

Bine mai Hilary for prison

Daca il sustineai pe Bernie mai ziceam dar asa...

| Drimmero a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Nu sustin pe niciunul, dar nu vreau sa iasa Trump, nici intr-un caz maimutoiul ala.

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru Drimmero):

"Mai bine Clinton"

big grin mai maimutoi este doamna Clinton care nu are coloana vertebrala, mult mai pshihopata si mai fanatica decat Donald Trumpinel

| Drimmero a răspuns (pentru DasKönigreichPreußen):

Nu are nicio sansa sa iasa Trump, am zis mai sus, ca are ceva din Trump si aceasta 'mirifica' Clinton, oricum... ea iese!

| iuliusnedelcu a răspuns:

Trump... De Clinton nu am auzit in viata mea big grin happy