| 12345Anonim a întrebat:

Credeti ca poate incepe al treilea razboi mondial din cauza tensiunilor din Ucraina?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred asta, actualii conducatori ai statelor nu sunt atat de nebuni si nici chiar Putin nu este.

| LegionarulRoman a răspuns:

Posibil...dar mai degraba din Turcia(acolo va fi lupta decisiva, pentru stramtorile Bosfor si Dardanele).

| TOOL a răspuns:

Nu cred ca va incepe al treilea razboi mondial, sunt doar vorbe-n vant, ale lui Putin, o sa vezi ca in cateva zile lucrurile vor revenii la normal.

| Lisiele a răspuns:

Prezicerile spun ca va incepe si dupa cum se vede, nu-i mare lucru sa izbucneasca.