| lplostonyou a întrebat:

Credeti ca Traian Basescu si Emil Boc sunt doi oameni cinstiti, care sunt lipsiti de orice remuscare in urma actiunilor lor si ca dorm linistiti noaptea ca si cum totul ar fi ok in tara asta?

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Macar daca vreti sa injurati nu dati raspunsurile anonim. Arthur are mare mare dreptate. Si da, eu cred ca dorm foarte linistiti si nu pentru ca nu au scrupule, cum au zis unii. Eu cred ca isi fac treaba cel mai bine din cati au fost pana acum la putere.

14 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cred că cei menţionaţi ar putea fi plasaţi mult la coada listei. Lista ta ar putea începe cu alte persoane dintre care unele au şi crime pe conştiinţă. Situaţia în care ne aflăm acum se datorează acelor persoane care au jefuit în mod criminal avutul acestei ţări, şi şi-au împărţit-o între ei şi acoliţii lor. Lista este lungă şi este trist că dintre toate personajele malefice alegi două personaje nereprezentative în această ecuaţie. Mai lipseşte să plângi pentru ultimele evenimente ca şi acea femeie care-şi îmbrăţişa soţul şi-l ierta după fiecare bătaie cruntă primită, sau cu acea babă violată care nu avea treabă cu violul ci cu palma primită înainte de această ispravă.

| Arthur a răspuns:

Dragă @mg(adolf) Ţi s-a făcut iarăşi dor de mine? Uiţi nişte chestiuni elementare, întrebarea e sus, iar părerile diverse jos. Obiceiul tău de a nu răspunde la întrebare este distructiv. Pur şi simplu expune-ţi părerea cum mi-am expus-o şi eu, şi nu are nimeni nimic cu tine. Chiar dacă eşti fost miliţian, eu cred că ai râcă pe Băsescu pentru că ţi-a micşorat pensia aia fabuloasă, sau pentru că ţi-a arestat prietenii. Ce să-i faci, du-te şi pune de-o grevă a foştilor miliţieni.
Mult succes!
P. S. Vezi că sunt excursii ieftine în Cuba, Venezuela sau Corea de N.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Întrebarea ta este foarte buna. Cei doi sunt niste mincinosi, niste incapabili una au promis in campania electorala si alta fac acum. Traim intr-o tara in care de 20 de ani speram ca o sa fie mai bine.

| mgtow a răspuns:

Ei au venituri bune si nu au grija nimanui nu le pasa de nimic

| thealchemist a răspuns:

Da. cum si tu esti stillavirgin

| mihaibrasov a răspuns:

Ei dorm linistiti pentru ca nu au scrupule si constiinta. Noi insa.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Lipsa constintei in politica e regula nr.1.Sunt sigur ca dorm mai bine ca tine.

| clauss a răspuns:

Probabil nu sunt ei cei mai hoti, asa cum a spus si arthur, dar 2 lucruri stim sigur despre ei, domnul basescu e un om razbunator si s-a vazut, iar domnul poc, scuze boc e un om si atat, el e mic si nu stie nimic, eu cred ca dorm fff bine, nu-i intereseaza nimic si sunt un pic cam mult de nepasatori la ce se intampla in tara, domnul basescu a pierdut de mult carma corabiei numita Romania

| Zenithf a răspuns:

Am sa-ti raspund cu un citat: "Şi, măcar că ştiu hotărîrea lui Dumnezeu, că cei ce fac asemenea lucruri, sînt vrednici de moarte, totuş, ei nu numai că le fac, dar şi găsesc de buni pe cei ce le fac." (Romani 1:32)
Deci, eu cred ca ei dorm linistiti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Arthur a răspuns:
Cred că cei menţionaţi ar putea fi plasaţi mult la coada listei..."
Un fost securist care a vindut flota si are dosar penal, la coada listei? OK! Atunci incepem executiile cu ultimii de pe lista! ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arthur / cind lucrurile sint evidente, tu te ocupi tot de pupat in cur puterea. Placerea ta!
Ti-am mai explicat ca n-am fost si nu sint militian, dar asta este obiceiul vostru al handicapatilor, sa atacati daca nu aveti argumente.
Eu am raspuns clar, Basescu si Boc doi infractori care vor fi pusi la zid daca se va schimba ceva si scapam de ei. Niste nenorociti ordinari. Nu o spun eu, o spune toata lumea. ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Declar pe proprie raspundere ca sunt un potlogar si-un martafoi! (adolf)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memorie scurta. am uitat sa precizez ca sunt un sclav disperat al celor care au saracit tara de-a lungul anilor, iar acum merg sa fac acatiste la biserica in speranta ca voi fi lovit mai putin de noua restructurare si de criza economica. Cei care sunt dispusi sa ma ajute cu ceva, sunt invitati sa ma contacteze pe centura bucurestiului, noul meu loc de munca, deoarece m-am reprofilat atat profesional, cat si din punctul de vedere al orientarii sexuale.multumesc anticipat. (adolf)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Declar pe proprie raspundere ca sunt un sugaciwinking (adolfrolling on the floor )