| calubalan a întrebat:

Criza economică şi financiară cu care se confruntă întreaga planetă ar putea fi o şansă pentru români de a se trezi din letargie. Se va intampla acum sau cand ne va ajunge cuţitul la os? http://twurl.nl/2dhofx

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Nu se va intampla. Sa fim realisti, Romania e in criza insa magazinele, mallurile, saloanele cosmetice etc. sunt pline de oameni carora le pasa undeva de ceilalti. Probabil unii cred ca vom iesi din criza anul viitor si toate vor reveni la normal, insa nu se va putea face acest lucru daca noi continuam sa facem nani nani.Dar asta-i lumea in care traim, nu-i asa?

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Greu.
romanul e obisnuit sa suporte.
pana sa-i ajunga cutitul la os se adapteaza situatiei si greu mai iese din ea.
asa ca doarme!