| AlexAntonescu a întrebat:

Cu ce partide a-ti votat : de stanga sau de dreapta?

Răspuns Câştigător
| cocainejunker a răspuns:

Decat sa votez mai bine m-as sinucide.
De fapt de ca sa-mi dau viata pentru ei?! Ei sa moara! Ei adus tara la un pas de colaps.

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu "a-m" votat nici partide de stanga, nici partide de dreapta, pentru ca in Romania de astazi nu exista ideologii si principii, ci doar interese si ipocrizie. Personal ma ghidez dupa principii de dreapta, insa de aici si pana la a ma regasi in orientarea reala, data de fapte si nu de declaratii, este o cale foarte lunga.

| User a răspuns:

Fie vreme buna, fie vreme rea, cu PD-L pana la moarte si dincolo de ea!

| zalisa a răspuns:

Miljochee hee

| Narcis2007 a răspuns:

De mijloc!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Buna intebarea laughing eu am votat alianta de dreapta - stanga imprejur laughing

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

@cacainejunker dac nu votezi impotriva lor le va fi mai usor sa fraudeze

| midnight a răspuns:

L-am luat cu ala bala portocala si cred ca-a iesit ala din dreapta...sau o fi fost din stanga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Democrat liberal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Centru

| Ryuzaki a răspuns:

Omfg. de ce as vota? Nu mi-au spalat creierul in asa hal incat sa "votez". Nimic nu mi-ar placea mai mult decat sa vad toti asa zisii politicieni... murind in chinuri.Defapt, dupa cum zicea un qoute punk: "Kill the power not the people" si "Anarchy is the slight glimmer of hope".