| Pamflezistul a întrebat:

Cu cine votati maine la prezidentiale (eu lovesc cu stampila "pi şientru" http://www.alinfarcas.ro/2009/12/05/catindatul-dipisient ru/ )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu-i o intrebare la care se cere sa raspunzi cu cine votezi? Ca vad ca toti sunteti pe aratura. Eu cu Base. Nu dati cu pietre. Nu-l suport pe Geoana. Chimic.

10 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

@blonda_suprema

Tu parca votai cu Geoana...cum de te-ai razgandit?
http://beta.realitatea.net/doru-buscu-despre-geoana--un-prost_690434.html

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Maine o sa votez cu 'al mai destept(nu smecher), mai sarmant, mai inteligent si mai diplomat.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

@Sensei, te-ai prins.
@enigma acum am incercat sa-ti raspund la mesajul care l-ai postat pe TPU si-mi cereai o explicatie cu expertiza lui Base cu filmu. Ca nu stiu ce a demonstrat expertiza. Nu am putut trimite raspunsul si nu stiu de ce. Dar iti raspund aici
Pai a demonstrat o mare branza. Si aceea ca filmul de fapt e o copie. Te faci ca nu intelegi ce a spus? Si inca o data se vede ca te tragi din breasla celui pe care il votezi. E a doua oara cand ma faci proasta ca am alta optiune politica. Citez"Iliescu cred ca a vrut sa-l alinte cand l-a facut prostanac. El de fapt intra in categoria...,, prosti dar multi''. Votare placuta!"
Dar eu sunt prea diplomata si finuta pentru tine pentru a-ti raspunde la injurii. Deci o sa te las sa deduci ce am vrut sa spun.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

@lora, am dat citatul.

| Leea1234 a răspuns:

Sa ai grija sa fie sigur "pi sientru", ca de "lovesti pi dilaturi... ii prapad"
felicitari ...este cea mai tare "poezie" electorala!
Tare-mi pare rău de ţară,
Că-i a nu ştiu câta oară,
Când votează, fiind prostită,
Ca să fie asuprită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioiiiii, ai stampila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda_suprema, adica ai sa ma votezi pe minehee heebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@blondina-suprema-scuza-ma, insa chiar nu am avut intentia sa spun ca esti proasta pentru ca-l votezi.Ci nu am facut decat sa citez pe toti cei care i-au facut o caracterizare dupa episodul Vantu.Si acum sa recunoastem, toti candidatii au prostii lor care ii voteaza, insa tu de data asta chiar ai mers prea departe cu gandul.Incearca si alt mod de abordare al temei.Nu am spus ca cei care il voteaza ar fi prosti, nici prin minte nu mi-a trecut, insa ceea ce stiu cu certitudine este ca el este PROST, nu prostanac, asa cum l-a alintat Iliescu.

| Livianananana a răspuns:

Eu? cu nimeni! 1ca n-am 18 ani dar oricum daca as avea drept de vot nu as vota cu nimeni toti is la fel vb ta pi sientru

| dcl a răspuns:

Cred ca maine am sa votez cu ala care iese!