| imihaistoian a întrebat:

Unde gasesc codul utilizator pe un card Raiffaisen?

Răspuns Câştigător
| MaPlictisesti a răspuns:

Nu il gasesti pe card!

Cum pot accesa Raiffeisen Online?
Daca esti abonat al serviciului Raiffeisen Online accesul pe paginile
securizate iti este permis prin intermediul codului de utilizator si a parolei
comunicate de banca in momentul semnarii contractului.
Daca nu esti abonat al serviciului trebuie sa iei legatura cu o unitate
Raiffeisen Bank. Pentru a putea beneficia de acest serviciu trebuie sa ai
cel putin un cont curent deschis la banca noastra si un card de debit. In
urma semnarii contractului vei primi un cod de utilizator urma semnarii contractului vei primi un cod de utilizator si o parola de
acces pe site-ul https://www.raiffeisenonline.ro

5 răspunsuri:
| RaduuuxD a răspuns:

La banca. Mergi intrebi si ti-l zice.

| Bodis_Magdalena_1967 a răspuns:

Care este codul de autorizare?

| Ady_Marcela_1983 a răspuns:

Am băgat parola greșită și mi s-a blocat am nevoie de codul de utilizator

| Roman_Marius_1970 a răspuns:

Cum gasesc codul meu de utilizator

| Morianu_Catalin_1988 a răspuns:

Unde gasesc codul de utilizator