| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca am putea imbunatati acea lege care permite sa ni se asculte telefoanele? In alte tari cum se face?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Din cate am vazut la stiri, firmele de telefonie mobila, nu sunt de acord cu aceasta lege!
Sa vedem ce se intampla...
Pana la urma..., orice am face noi, oamenii de rand, daca e sa fim ascultati... vom fi..., cu sau fara lege..., cu sau fara stirea noastra!

1 răspuns:
| petru a răspuns:

Simplu prin oponenta, si activare/paricipare la eliminarea ei.
Desigur, nu-i asa, politicianistii nostri( nu politicieni)ar trebui inlocuii cu OAMENI POLITICI responsabili si intelegatori ai actului POLITIC.