Întrebare recomandată | Gadbriel a întrebat:

Cum pot obţine un brevet de invenţie care sa fie recunoscut pe plan mondial pentru un dispozitiv de uz medical?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te adresezi la OSIM pentru obtinerea brevetului si protectia pe plan national. Tot aici o sa afli si ce este necesar sa faci pentru protectia pe plan international.

2 răspunsuri:
| Fayree a răspuns:

~ Intreaba-i pe cei de la OSIM trebuie sa o faci pe plan international puppy dog eyes.

| qIrinna a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la OSIM trebuie sa o faci pe plan international.