| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare societatea din ziua de azi?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu parere de rau... deloc ok

| SilentRain a răspuns:

Toxică

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Plina de prejudicii si tot felul de "modele" care nu fac altceva decat sa indobitoceasca lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O lume tristă, întoarsă pe dos.

https://youtu.be/iJGlRdDKRzQ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentalitatea capitalista se cam bate cap in cap cu cea comunista. Multi au crescut in comunism sau daca nu au trait ei pe vremea aia atunci au parinti care au crescut pe vremea aia sau au avut profesori sau prieteni cu acest tip de mentalitate. E foarte ciudata aceasta oscilare intre mentalitatea comunista si cea capitalista, care exista in Romania, pentru ca sunt contradictorii intre ele. Bine, in prezent majoritatea oamenilor s-au mai adaptat. Unii s-au adaptat mai mult, altii mai putin, altii putin spre deloc, dar din multe puncte de vedere inca e ciudat pentru multi.

| IAR a răspuns:

Pilav. happy

| Monst a răspuns:

De rahat si merge inspre rau fiindca numai este nimic ok nici cultura, sanatate, sport, politica totul