| AvalohAlyn a întrebat:

Daca am pensie de boala pot face un curs gratuit de formare sau mai ieftin? La AJOFM mi s-a spus că nu.Dar cu bani pot face! Chiar nu pot face gratuit la Ajofm?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai putea face, daca s-ar organiza, dar numai un curs pentru o meserie la care ai fi apt medical. Pesemne la AJOFM ti s-a spus ca nu poti face deoarece nu au organizat nici un curs care sa ti se potriveasca si cele care ti s-ar potrivi sunt organizate cu plata sau de catre firme private.

| UnuPentruAltu a răspuns:

Cursurile alea nu sunt pentru tine, tu vezi-ți de volanul tău.