| Joker3134 a întrebat:

Daca Dancila iese presedinte ce se va intampla? (sper sa ia iohannis)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Asa cum am vazut acum 60% pentru Dancila, nu? Ca asa ziceau postacii psd.

La locale trebuie sa le rupem capul, DIN NOU. Sau, daca iese un guvern psd (Doamne-fereste, mai bine sa moara toti batranii care ii voteaza, chiar daca sunt rude cu mine), sa fie DAT JOS din nou prin motiune de cenzura. FORTA PNL!

59 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca am avea un presedinte slab, fara vizibilitate si trecere in exterior si chiar nu stiu cum s-ar descurca.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru Joker3134):

Se pare ca nici tu, ca si multi altii dintre alegatori, nu cunosc atributiile si drepturile presedintelui, respectiv ce poate si ce nu poate face presedintele Romaniei. Acesta nu poate influenta deloc sau foarte putin politica interna, inclusiv economia, care este atributul guvernului si parlamentului (la acesta prin legile pe care le adopta). Presedintele are atributii, in special, privind politica externa si apararea, de aceea spuneam de vizibilitatea si trecerea de care se bucura in exterior.
Daca vrei detalii poti citi Constitutia si gasesti pe internet destule articole privind atributiile presedintelui.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu chiar, eu am viata mea care e cam la fel indiferent cine iese la putere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dau cate un rand de beri

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta planetei a fost ZDROBITA! RESPECT ROMANIA!

La alegerile parlamentare din 20-20 (ca sa citez din analfabeta) ingropam PSD-ul!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

In iunie neamtu e suspendat si demis, chill

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa ziceti de 5 ani laughing

Votantii psd chiar sunt rupti de realitate happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

O sa vezi 55% la locale

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

''Sau, daca iese un guvern psd (Doamne-fereste, mai bine sa moara toti batranii care ii voteaza, chiar daca sunt rude cu mine), sa fie DAT JOS din nou prin motiune de cenzura. ''

asta arata clar ca tu stii pe ce lume traiesti rolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca uitasem de europarlamentare, unde psd "nu prea" a obtinut 55%.
Nu vezi ca in ultima perioada, GUNOAIELE din psd doar si-au luat-o in gura?

1. Kovesi (tot respectul pentru dansa) e procuror european, cu toate PIEDICILE puse de psd
2. Europarlamentare -> stii rezultatul
3. Dragnea la puscarie (o pedepasca cam mica)
4. Alegerile de ieri, cand Dancila si PSD-ul si-au luat-o grav de tot

Si lista o sa continue. Vremea psd-ului a apus, praful se alege de el.

Auzi, sa fie domnul Iohannis demis in vara... nu s-a intamplat asta cand PSD avea majoritate ABSOLUTA si vrei sa se intample acum rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

O sa vezi frate

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai mai zis de vreo 3 ori asta. Poate a 4-a oara o sa-ti iasa...

repet: daca ceva nu s-a putut cand aveau majoritate absoluta, doar n-o sa se poata acum cand au fost invinsi si dezbinati grav.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

O sa vezi la anticipate 55% psd

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet: ai mai zis asta de 3 ori. Poate a 4-a oara iti iese, dar nici tu nu prea crezi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai acum oricum a castigat psd dar s-au furat alegerile

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Asa se intampla mereu

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti ironic, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, votantii psd sunt mai retardati decat credeam happy
Pacat ca nu a murit mama ta cu tine la nastere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa tii minte ce ti-am spus azi
In septembrie psd da presedintele cu 75%

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca tin minte, o sa fie amuzant cand o sa rad de tine a 4-a oara consecutiv happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Iti dau si un nume: domnul Catalin Radulescu va fi presedinte

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu esti real... nu ai cum happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Vorbim la varawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

E vara deja. Credeai ca am uitat ce aberezi?
Ti-am mai explicat: de 1000 de ori te-ai inselat si ai crezut FERM ceva si evident ca NU s-a intamplat.

Acum ai gresit si a 1001 oara big grin

Repet: E VARA. UNDE e "Catalin Radulescu"? Unde e "neamtul" dat jos?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Fraiere domnul radulescu e ocupat sa salveze oamenii fiind si doctor, nu sta ca neamtu sa fure bani

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, mereu scuze! Spui ca se intampla ceva (de 1000 de ori) si apoi: scuze, explicatii si argumente!

Nu ai obosit sa GRESESTI MEREU?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

N-am gresit niciodata

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prea prost sa-ti aduci aminte?
Vrei sa-ti enumar (Dancila presedinte, suspendare Iohannis, Catalin Radulescu presedinte pana in vara, PSD la europarlamentare, si altele).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Hai pa taranule

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Invata sa-ti asumi ce zici, nu mai trai in lumea ta imaginara, psd-istule.
Accepta ca gresesti pe banda rulanta, mereu faci pronosticuri PE LANGA (incepand cu "Dancila" care castiga cu 60% si a pierdut cu 30%, la europarlamentare nu mai zic, suspendare Iohannis pana in vara - E VARA DEJA! si altele).

Tine minte: dupa ce ai gresit de 1000 de ori, si a 1001-a oara TOT gresit vei face pronostic. MU*E PSD!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Vorbeste oftica si saracia din tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oftica pentru ce? Ca n-are sens, oftica era daca ar fi castigat psd-ul happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

O sa castige
Astia au anulat alegerile de frica si au inventat povestea cu virus

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu castiga (DIN NOU), sa-ti amintesc ca e a 1002-a oara cand gresesti? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

O sa castige ca intotdeauna

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles. Ca pe 24 noiembrie, nu? Cand au castigat ZDROBITOR.
Sau ca la europarlamentare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da, te oftici mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti la fel de retardat si prost ca orice sustinator PSD + ca n-are sens ce spui.
Hai: VALEA!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Analfabetule

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca eram analfabet votam cu Dancila happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Doamna dancila e de 15000 de ori mai desteapta decat tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e o PROASTA (nu o doamna) care nu stie pe ce lume traieste, normal ca a obtinut cel mai slab procent din istorie.
Ia uite aici:
https://www.youtube.com/watch?v=XKzCnuh9yPg

Si asta e din 2018! A dublat lista de gafe pana a disparut complet din viata politica, proasta si analfabeta planetei!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Inseamna ca tu esti de 1 milion de ori mai prost

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ia:
https://www.mediafax.ro/......e-17368864

"Putem spune, pe scurt, că REDUCEM DEMOCRAŢIA", proasta planetei voia sa reduca democratia :))))

Si sa nu uitam de clasica: "orice om ii e frica de" :)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Doamna dancila are 100 de clase peste tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai uita-te o data la ce ti-am pus mai sus :))))
Proasta planetei si analfabeta n-o sa-mi ajunga pana la calcaie nici cu 1000 de clase, nu 100.

De-asta s-au PISAT pe ea la vot oamenii, la propriu. Si proprii ei aliati (Tariceanu si altii) au luat-o la misto. Si cei din PSD au luat-o la misto, am convins-o sa demisioneze :)))

P.S.: ia uite aici, chiar din PSD au facut-o proasta si a inceput HANDICAPATA sa planga:
https://www.b1.ro/stiri/politica/manda-dancila-proasta-304897.html

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu m-am uitat oricum, nu ma intereseaza minciunile din presa platita

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

E VIDEO cu ea in timp ce vorbeste, ce minciuni? Nu e "Text", e VIDEO. O auzi pe ea zicand prostiile alea.

Deci: NU auzi nimic din presa, o auzi DIRECT PE EA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ma intereseaza nici trucajele presei corupte de orban

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa cum am vazut acum 60% pentru Dancila, nu? Ca asa ziceau postacii psd.

La locale trebuie sa le rupem capul, DIN NOU. Sau, daca iese un guvern psd (Doamne-fereste, mai bine sa moara toti batranii care ii voteaza, chiar daca sunt rude cu mine), sa fie DAT JOS din nou prin motiune de cenzura. FORTA PNL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vina mea ca tu crezi tot ce vezi la televizor, poate de asta esti asa spalat pe creier

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut-o si live si tot prostii spunea, handicapata planetei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tie creierul iti joaca feste, auzi ce vrei tu, normal, sau nici macar nu esti capabil sa intelegi ce spune un om inteligent precum doamna Dancila

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cred ca scrii la misto, nu ai cum s-o consideri inteligenta pe proasta aia, chiar nu ai cum. Pana si iubitii tai din PSD au facut-o proasta si am scos-o de la conducere si din CEX.

Asta e concluzia, tu scrii la misto happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Toti care traim in realitate si nu ne lasam manipulati scriem la misto, nu?