| Joker3134 a întrebat:

Daca mi-a expirat buletinul, până pe ce data pot să îl schimb?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si eu mi-am schimbat recent buletinul.Al meu a expirat in timpul stari de urgenta si l-am refăcut abia săptămâna trecută.Se spune ca pe timpul stari de urgenta actele raman valabile.Dar acum in cazul tau cred ca trebuie sa il refaci in 15 zile de la expirare.Bine,nu cred ca daca întârzi un pic de va amenda dar nah...

| Celcestietot a răspuns:

Cand doresti. S-au gasit persoane fara identitate si la 40 de ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până te amendează.