| SimonaBubu a întrebat:

Daca mi-a fost spartă parola de la Facebook si stiu cine e poate sa afle ei parola?

Răspuns Câştigător
| cezar003 a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa-ti rogi prietenii de nadejde de pe Facebook si sa raportati ca este un intrus si sa demonstrezi prin telefon ca esti proprietarul contului

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prietenii tai au facut-o cel mai probabil, cei care te stiu si ti-au putut-o ghicii.

| cezar003 a răspuns:

Pai daca ti-a spart-o ce te face sa crezi ca mai vor sa afle ceva?

| SimonaBubu explică (pentru cezar003):

Ma refer daca ma duc la politia poate politia sa afle parola?

| cezar003 a răspuns (pentru SimonaBubu):

Doar in cazuri exceptionale cand este vorba despre o persoana importanta se baga politia in asa ceva

| cezar003 a răspuns:

Nu esti explicit, vrei sa schimbi parola sau?