| VladoiuDany a întrebat:

Cineva mi-a spus ca poate sa-mi afle parola la facebook si la mess. daca am intrat pe ele la computerul lui, ca cica se salveaza nu stiu unde! Este posibil?

8 răspunsuri:
| ღLiFeHaSMeAiNgღ a răspuns:

Este posibil! Dar pentru siguranta ta...schimba-ti parolele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap :] asa au patit-o multi cu mine cand i-am lasat sa folosesca calculatorul =]]

| klaws007 a răspuns:

Da, daca browserul iti retine parolele.

| VladoiuDany explică (pentru klaws007):

Si cum pot sa intru pe browser si sa sterg accesarile mele, pentru. ca am acces la acel calculator!?

| klaws007 a răspuns (pentru VladoiuDany):

Sa stergi istoricul. de ex daca folosesti Iexplorer, te duci la internet options, si dai delete

| ana233 a răspuns:

NORMAL CA DA! ESTE POSIBIL!

| voiebuna11 a răspuns:

Da e posibil!

| ραρυƨнıcα a răspuns:

Este deoarece are un program care vede orice atstezi si parolele chiar.