| mudavu55 a întrebat:

... daca platesc taxa de poluare triplata, acum, azi, mi se mai restituie diferenta cand se va da noua taxa?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Eu zic ca vei primi diferenta inapoi, pentru ca exista precedente. Dar totusi, te vor duce cu vorba si vei pierde timp si bani, mai multi decat taxa de poluare.
Nu vad rostu. daca inca nu ai o masina cumparata ( sau ai, ca ai un bmw parcahee hee ) mi se pare o prostie sa-ti cumperi, si mi se pare si o prostie ca pe o masina de 2000 de euro sa platesti taxa 1100 laughing. Esti intr-o situatie naspa.

1 răspuns:
| lost.in.rain a răspuns:

Cred ca nu, pentru ca vor spune ca la momentul cand ai platit tu era alta lege in vigoare. parerea mea!