| anonim_4396 a întrebat:

Daca te urci pe o biserica la care se lucra pe o scara pusa de muncitori poti primi amenda?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti fi amendat, de protectia muncii, daca nu esti echipat corespunzator muncii in constructii.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti primi si amenzi (pentru mai multe titluri), dar te poti trezi si la psihiatrie, chiar si la sectia inchisa... tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Poti fii arestat si poti primii amenda. Nu-i normal si nici sanataos sa te urci aoclo daca nu ai asiguare medicala si de viata. daca pici si-ti rupi picioarele sau gatul, cine crezi ca plateste?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi de ce vrei sa te urci acolo? Poate dispar materialele de constructii si te acuză politia de furt calificat, vrei in pușcărie? Ce cauti tu pe biserică? Vrei sa ti faci selfie?

| Betty208 a răspuns:

Nu cred că ai primi amenda, dar dacă te prinde cineva cam... poti primi amenda!