| dixi9516 a întrebat:

Dau FUNDA pentru raspunsul cel mai bun! Am luat alocatie complementara pana iunie. In luna iulie nu am mai primit deoarece am uitat sa reinnoiesc dosarul. Acum am facut din nou dosarul. Credeti ca mai pot lua acei bani care nu i-am primit luna trecuta? Adica sa imi vina din urma cumulat? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu!
Am cunoscut un caz similar si nu a primit banii din urma.

3 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Nu cred, o sa primesti bani doar de la data cand depui dosarul pentr~u "complementara". Si fa an asa fel ancat data viitoare sa nu mai uiti!

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu o sa ii mai primesti.totusi e bine ca ai rusit pana la urma sa faci dosarul.si acei 40, 50 de lei pe luna ajuta la ceva

| Rachetul a răspuns:

Eu stiu ca ii primesti si pe cei din urma