| secretlove2014 a întrebat:

De cand intra in vigoare legea precum ca daca ai sub 10 clase nu mai poti da de permis auto? stie cineva sigur?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu exista o asemenea lege, asa ca n-are ce intra in vigoare. De altfel nici nu cred ca va fi adoptata o asemenea lege, avand in vedere ca studiile obligatorii au fost, in decursul timpului, de 4, 7, 8 clase si acum sunt de 10 clase.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este inca in parlament. Va mai dura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aflat de ea astazi dar cred ca e mai bine asa

| AlexDFY a răspuns:

Niciodata, e doar o minciuna.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexDFY):

Ai vrea tu, toti analfabetii au permis, lasa ca e bună legea, sa dea de permis doar cei cu studii superioare, nu toate lichelele.