rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

De ce a renuntat Stolojan sa fie premier?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Pentru ca a fost, din nou, o unealta politica.

6 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Mai, fratilor, de ce sa ne doara pe noi atata de ei, cand ei nu dau doi bani pe noi si pe voturile noastre?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Theodor stolojan a renuntat la functia de premier iar in locul lui va fi desemnat de catre Basescu, Emil Boc.

| unuzero a răspuns:

Pai daca il lasa fara prietenii in ministere. pai sa fie seful singurel acolo. ar fi fost doar un robocop fara pistolwinking

| kaumi a răspuns:

Compromisuri multe pe care nu putea sa le faca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-o fi imbolnavit iarasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, asta stim, dar de ce a renuntat? Sunt sigur ca ne intereseaza motivatia dincolo de declaratia cu,, sefii partidelor din alianta".