mira
| mira a întrebat:

De ce este scris "paramentari"in loc de "parlamentari" in intrebarea care ne este adresata?

Răspuns Câştigător
| kiwii a răspuns:

Nu stiu... pur si simplu greseala.
Sau exista si a doua varianta. S-a format paramentari din panarame+parlament thinking

8 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Probabil adminii au vrut sa ne testeze spiritul de observatie si viteza de reactie.

| SweetCandy a răspuns:

Si contesa a mai pus o intr asemanatoare..habar n-am din orice unghi ai privi este o porcarieangry

| FearNoEvil a răspuns:

Pai altfel ti-ar mai sari in ochi reclama? tongue

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Am observat si euhee hee eh, au gresit si ei tongue

| putzulica a răspuns:

Da o fi gresit omu fratilor mai se greseste... doamne de am vazut asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma intreb de cateva zilelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se întâmplă și la case mai mari, nu numai la noi.
"... ata ete,!"
Pa, pa.

| Gabry a răspuns:

Am observat.Este o simpla greseala.Asta e, se mai intampla.