| traumatizaNtu a întrebat:

Ce naiba-s aia "Paramentari"?

Răspuns Câştigător
| FearNoEvil a răspuns:

Sunt o specie nou aparuta. O combinatie intre om, porc, magar si sobolan. Om pentru ca seamana fizic, porc pentru ca au toti cu mult peste greutatea normala, magar pentru ca sunt niste nesimtiti, sobolan pentru ca sunt la fel de daunatori banului public.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

NU stiu, dar am auzit ca sunt niste tipi alesi de unia care au fost si iau votat contra unei sticle de vin, vreo doi bani, pacalindu-i cu minciunile lor, ce sa spun, basme de adormit copii. Apoi vazandu-se alesi acolo sus...se gandesc cum si ce a mai ramas de furat si se gandesc doamne si noaptea si ziua de cad morti de obositi si ca sa îi vada lumea cat muncesc trag un pui de somn in direct la televizor, grea munca ma fratilor!

auran
| auran a răspuns:

Parlamentari... http://www.hotnews.ro/......ntiale.htm

| Bianca_4346 a răspuns:

Or fi animale?thinking cred ca se mananca...

| Bianca_4346 a răspuns:

Chiar mi-a placut intrebarea ta.eu mi-o pun de fiecare data cand intru pe TPU si niciodata nu gasesc raspunslaughingpoate aflu acum.

| sw33t13ang3l a răspuns:

Nu stiu...cred ca e parlamentari...Habar n-am...am vazut si eu...Sa-mi ziceti si mie!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia intrebam si eu, ca tot sta asa neschimbat de cand a aparut.
dar stii cum e cu legile lui Murphy:"seful are intotdeauna dreptate"!